Franke GmbH
Franke GmbH
Franke GmbH gyártó Csapágyelemek terméke
Innovatív rögzítés görgős csapágyakkal a Franke-tól. A testre szabott dupla csapágyakat a Trumpf TruLaser Tube gépébe építették be.
Szabad formák vágása - egy menetben
A lézerrel történő csőalakítás mellett szóló erős érv a formakialakítás szabadsága. Ellentétben például egy fűrésszel, a Trumpf TruLaser Tube nemcsak egyenes vágásokat tud végezni, hanem bármilyen formát ki- vagy bevágni. Egy menetmegmunkáló egységgel kiegészítve a gép még menetet is tud formázni. Ahelyett, hogy a fűrészelés, fúrás és marás több munkafázisban, több géppel történne, a Trumpf gép a teljes megmunkálást teljesen automatikusan, egy menetben végzi el. És mindezt olyan tisztán végzi, hogy többé nem szükséges a sorjázás.
Egyedi Franke forgókarika kettős csapágyazással
Gördülőcsapágy követelmény: pontosság és megbízhatóság
Különleges kihívás: Rövid szállítási határidők és a csapágyak rendelkezésre állása mindig garantált kell legyen
Egyszerűsítse a downstream folyamatokat - a nagyobb termelékenység érdekében
A lézercső-vágógép tovább növeli az általános termelékenységet, mivel jelentősen leegyszerűsíti a későbbi folyamatokat. Az okos kialakításoknak köszönhetően a lézervágott alkatrészek könnyen hajlíthatók, elhajlíthatók, igazíthatók vagy összeszerelhetők. Ez sokkal gyorsabban működik, mint az egyes alkatrészek fáradságos pozicionálása és összehegesztése. Az ehhez szükséges, gyakran bonyolult alakú alkatrészek rendkívül produktívan és nagy pontossággal gyárthatók a Trumpf gépével.
További termékek a Csapágy termékkategóriában