• ISO 9001:2015

GEDA GmbH

17.06.2024 01:06

Szórakozás, mozgás és csapatépítés - GEDA az augsburgi M-net céges futáson

18 résztvevő indult az asbach-bäumenheimi GEDA GmbH számára a 2024-es céges futáson A német építőipari és ipari felvonógyártó 18 futóval vett részt a 13. M-net céges futáson.

2024. május 16-án eljött az idő, és a motivált alkalmazottak elindultak az 5,3 km-es pályán Augsburgban.
Az idei céges futás teljes siker volt, és ez nemcsak a 12 000 résztvevő futónak, hanem az összes résztvevő zökkenőmentes együttműködésének is köszönhető. Már jóval az augsburgi kiállítási központban este 7 órakor kezdődő rajt előtt sok futáskedvelő gyűlt össze. Köztük volt a GEDA 18 rendkívül motivált indulója is, akik számára a sport öröme és a jó ügy állt a középpontban.
A kezdeti enyhe esőben a résztvevők bátran teljesítették az 5,3 km-es szakaszt, és mindent beleadtak. A csapatok kimerülten, de boldogan ünnepelték ezt a nagyszerű eseményt az ezt követő díjátadón. A remek szórakozás, a jó beszélgetések és a remek hangulat a pálya körül az egyetlen negatívum a másnapi izomfájdalom volt.
A leggyorsabb GEDA futók Sarah Menge (172. hely 25.25 perc alatt) és Sina Schmidbaur (548. hely 28.18 perc alatt) voltak. A férfiaknál Lukas Pickel (154. hely, 20.25 perc) és Stefan Maurer (296. hely, 21.29 perc) voltak a leggyorsabbak. A vegyes kategóriában a "Die jungen Wilden" csapat a 22. helyen végzett.
Gratulálunk minden GEDA csapatnak az elért eredményekhez!